Inspirujemy i tworzymy razem

Wręczenie medalu

Elżbieta Bielińska – Dyrektor Biura Organizacji Konferencji i Prezes Zarządu  InspireCongress  została uhonorowana  odznaką  „Za Zasługi dla Turystyki”.

Wręczenie  medalu odbyło się podczas  Uroczystej Gali  Ogólnopolskich Obchodów  Światowego  Dnia Turystyki w  dniu 27.09.12 r. w Zamku  Królewskim w Warszawie.

Ustanowiony przez Światową Organizację Turystyki ŚDT jest uroczyście obchodzony na całym świecie przez ludzi turystyki od 1980 r. W tym roku obchody były organizowane pod hasłem „Turystyka i zrównoważona energia – siłami napędowymi zrównoważonego rozwoju”.

Zrównoważona czysta energia w turystyce to ochrona środowiska i społeczności lokalnych, wprowadzanie nowoczesnych usług energetycznych, ograniczenie kosztów dla przedsiębiorstw i tworzenie nowych miejsc pracy.

Firma InspireCongress kierując  się zasadą zrównoważonego rozwoju  wprowadziła  procedury oparte na nowoczesnych  rozwiązaniach chroniących środowisko naturalne.

Odznaczenia wręczała Pani Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystki dziękując  wszystkim pracownikom branży turystycznej za dotychczasowe zaangażowanie w rozwój tej sfery aktywności oraz życzyła satysfakcji, zadowolenia i sukcesów w pracy i życiu osobistym!

 

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością parlamentarzyści oraz liczni przedstawiciele branży i organizacji turystycznych.